جهان در شُکی بزرگ فرو رفت وقتی خبر خودکشی او پخش شد. چگونه می شود که یک بازیگر کمدین معروف که در اغلب کارهایش مایه شادی و خنده مردم می شود خود به افسردگی دچار شود. وقتی به کارنامه فعالیت های حرفه ای اش نگاه میکنیم متوجه موفقیت های متعددی در سطح جهانی میشویم. یعنی یک فرد موفق به این آسودگی افسرده و خودکشی میکند؟ اینجا در این لینک، نوشته است که به دلیل افسردگی او خودش را حلق آویز نمود. این خبر قدیمی است. من هم میدانم و نوشتن درباره آن هرگز تازگی ندارد. اما می خواهم بایکدیگر جور دیگر پرونده آن را مطالعه نمائیم. چون حدس من این است که جای یک چیز در این پرونده و در زندگی مقتول رابین ویلیامز پنهان است. البته اگر هم نخواهیم درباره آن قضاوت کنیم، شاید چیزی بانی مخفی ماندن آن شود.

ادامه مطلب

یوم الله و روز تجدید میثاق من و همه ما با امام بزرگوارمان

نکته ای نا مفهوم در زندگی رابین ویلیامز که سبب مرگش شد

وقتی او تصمیم گرفت مسلمان شود - موریس بوکای

یک ,ای ,ویلیامز ,رابین ,زندگی ,هم ,در زندگی ,رابین ویلیامز ,می شود ,درباره آن ,است که

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کام بک چنگیز سیبیل ماهان کاندوم نهمین اندیشمند(وبلاگ رسمی سایت ریاضی هشتم) مسافر برنامه بدنسازی ساخت استخر در تهران و کرج | اجرای انواع طرح های کاشی کاری |سازنده استخر kharid-14002 جزوات و پاورپوینت خدمات مشاوره مهندسی Medical Tourism in IRAN